O nás

O nás

     Sme občianske združenie, ktoré vychováva od roku 1939 mladé športové nádeje. Vyrástlo u nás mnoho majstrov sveta a Európy, ktorý dodnes patria k svetovej špičke.

     Pod správu TJ Sokol patrí klub karate, kanoistiky, kick boxu, turistov a horolezcov. Predsedom telovýchovnej jednoty je Jaroslav Slučik, ktorý je niekoľko-násobný majster sveta a Európy vo vodnom zjazde. Spravuje TJ Sokol a pomáha rozvíjať zázemie pre ďalšie športové nádeje. TJ Sokol stavia na svojich skúsenostiach a môže sa tiež pýšiť svojou odbornosťou v oblasti voľno časových aktivít.

     Každý rok tradične usporadúva netradičné raftové preteky, ktorých sa môže zúčastniť každý, kto má zmysel pre humor a kto sa nebojí vody. Prebiehajú každoročne na konci septembra s krásnym počasím, ktoré pritiahnu vždy množstvo pretekárov i divákov a znásobia tak prijemnú atmosféru. Stretávajú sa tu známe tváre, dochádza k nadväzovaniu kontaktov a k obnoveniu tých starých. To je na tejto akcii to najkrajšie. Samozrejme aj športové výkony zasluhujú veľký obdiv.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.