Prihláška na prímestský tábor

Cena tábora:

členovia TJ Sokol Žilina 85 €

ostatný(nečlenovia) – 95€

(V cene je zahrnuté: obed, desiata, pitný režim, výtvarný, herný a športový materiál, odmeny pre deti, príprava a realizácia programu, inštruktori, lekárnička, zdravotník, program, desiata ,obed, nákup materiálu, ceny,  inštruktori, zdravotník)

Pre prihlásenie Vášho dieťaťa nám zašlite vyplnenú prihlášku, ktorú si môžete stiahnuť na tejto stránke alebo vyplnením on-line formuláru. Prihlášku je potrebné zaslať najneskôr dva týždne pred začiatkom tábora.

Prihláška:

Prihlášku spolu s dokladom o zaplatení  zasielajte  na nižšie uvedenú adresu, alebo emailom najneskôr 30 dní pred zahájením vybraného turnusu. V prípade, že prihlášku nezašlete včas,  bude miesto predané náhradníkom.

Online Formulár:
Záväzná prihláška na letný prímestský tábor

Meno a Priezvisko dieťaťa: (*)

Dátum narodenia: (*)

Bydlisko: (*)

PSČ: (*)

Telefón: (*)

Poisťovňa: (*)

Rodné číslo: (*)

Informácie pre zdravotníka (lieky, alergie, zdrav. obmedzenia a ďalšie):

Telefón, na ktorom ste zastihnuteľný kedykoľvek: (*)

Termín turnusu: (*)
20. -24.07.2020 _ Lesná škôlka17.-21.08.2020 - Lesná škôlka03-07.08 2020.- Water Camp10.-14.08.2020 - Water camp

E-mail, na ktorom môžeme s Vami komunikovať: (*)

Vlastní Vaše dieťa kolieskové korčule? (*) ánonie

Vlastní Vaše dieťa bicykel? : (*) ánonie

Upozornenie: TJ Sokol nezabezpečuje úrazové pripoistenie detí.

Súhlasím so storno podmienkami (viď text nižšie): Súhlasím so storno podmienkami.

Odpoveď na otázku

(* tieto údaje je nutné vyplniť)

Bankové spojenie : SLSP, č.ú.: SK30 0900 0000 0000 7651 6943

špecifický symbol: rodné číslo dieťaťa